Shellnoor - Wszystko o Naruto

Wszystko o anime i mandze naruto


#1 2010-07-08 15:50:21

 Kakashi

http://img31.imageshack.us/img31/9590/legendaryshinobi.jpg Legendary Ninja

Zarejestrowany: 2010-07-08
Posty: 13
Punktów :   

Regulamin

1.Podpis oraz avatar nie może zawierać nic o tematyce erotycznej i nie może być w nim żadnych wulgarnych rzeczy.
2.Rozgłaszanie,publikowanie,rozpowiadanie o forum zostanie nagrodzone.
3.Nie używaj w swoim słownictwie przekleństw jeśli musisz używaj cenzury typu ku*wa.
4.Zgłaszaj każdą usterkę,awarie oraz przewinienia innych użytkowników nie zatajaj takich informacji bo zaszkodzisz nie tylko sobie a także innym , forum które jest tworzone przez nas fanów (ciebie i mnie)
5.Nie spamuj tzn. nie pisz kilku postów jedynie po to by zyskać rangę (twoje posty zostaną usunięte a także możesz dostać bana) [WAŻNE] Dodawanie większej ilości niż 5 postów 1 temacie jest zakazany chyba że temat zostanie specjalnie otagowany przez Admina/Moderatora
6.Udzielaj się na forum by tętniło życiem!
7.Nie prowokuj innych a także nie dawaj się sprowokować.
8.Pomagaj innym a oni na pewno się odwzajemnią.
9.Wyrażaj się z szacunkiem do innych oraz szanuj ich i ich zdanie.
10.Pisz czytelnie,zrozumiale (poprawna polszczyzna jest mile widziana)
11.Nie pisz 2 postów pod rząd zostawiaj odstęp kilku postów 4-7.
12.Pisz sensownie i na temat!
13.Wyrażaj swoją opinie w jak najbardziej rozbudowany sposób.

Mam nadzieje że to wystarczy na obecną chwile

PROSZĘ ABY KAŻDY KTO PRZECZYTAŁ ODPOWIEDZIAŁ : "przeczytał - em/am  i zgadzam się"


teoretycznie gdybym was zapytał (T-E-O-R-E-T-Y-C-Z-N-I-E) czy dali byście mi plusa to byście mi dali ? (teoretycznie oczywiście)

JEST MAM PLUSA!!!!!!!!! I Love Kakashi http://img155.imageshack.us/img155/5662/kakashiy.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakusfera.pun.pl www.b2st.pun.pl www.fis.pun.pl www.le-artysci.pun.pl www.camorrawow.pun.pl